Ar prekybos tinklai iš mūsų tyčiojasi?

Ar tikrai parduotuvių lentynos tuštėja dėl koronaviruso panikuojančių žmonių, kurie užsiperka metines makaronų/grikių/konservų atsargas?

Pasiekia kalbos, kad parduotuvių vedėjos tyčia liepia ištuštinti lentynas, kad vėliau prekes išpirktų greičiau. Juk apie vieno prekybos tinklo pasiryžimą būtinus produktus normuoti rašė visa spauda. Nemokama reklama? Viešieji ryšiai, keliant dar didesnę visuomenės paniką? Žmonėms tikrai nejauku matyti tuščias lentynas, yra baiminamasi pristigti būtiniausių produktų. Visa spauda spiegia, kad tuoj krisim kaip musės, žodžiu panika visu greičiu.

Tačiau, užtikrintai teigti, kad išties tai vyksta trūksta išsamių įrodymų. Kol kas viskas yra lygmenyje draugo-pažįstamo-penktos eilės pusbrolis dirba parduotuvėje ir vedėja jiems liepė ir pan. Taigi noriu kreiptis į šio tinklapio auditoriją. Gal dirbate prekybos centruose ir jums buvo duoti tokie nurodymai? Nurodymus duoda vedėjos ar ateina iš aukščiau? 

Pažadu visišką ANONIMIŠKUMĄ. Viešinsiu informaciją, bet ne žmones.  Rašykit prašau asmenines žinutes į facebook!

Tiktai neatskleisiu tapatybių bei darboviečių, tiesiog įdomu ar tai gali būti tiesa ir mūsų prekybos tinklai yra visiški grobuonys. 

Kiek teko būti parduotuvėse pastarosiomis dienomis mačiau tuščių lentynų, kažką kraunančių pardavėjų, tačiau nei vieno žmogaus prie kasos su grikių ar makaronų pilnu vežimu. Kaip vis dėlto yra iš tikrųjų? Prašau pasidalinkite! Tikrai reikia viešinti tokius dalykus!